FORGOT YOUR DETAILS?

O SYNERGIZER

SYNERGIZER należy do czołówki dostawców rozwiązań wspierających realizację strategii sprzedażowej w terenie. Nieustannie rozwijamy mobilne systemy SFA i CRM, aplikacje mobilne, a także platfomy E-commerce B2B/B2C. Technologia jest naszym naturalnym środowiskiem, w którym od 15 lat poruszamy się konsekwentnie.

Systemy przeznaczone do wspomagania pracy handlowców pracujących w drodze i w terenie
Systemy e-COMMERCE

Systemy CRM

SYNERGIZER O SOBIE

Jako SYNERGIZER dbamy o to, by osiągać efekt SYNERGII w relacji Synergizer - Partner - Klient:
Klient – otrzymuje profesjonalne narzędzie, dzięki któremu rozwiąże problemy i polepszy procesy w swojej organizacji.
Partner – wzbogaca swoje portfolio o produkt, który może zaproponować odpowiadając na konkretne potrzeby Klienta.

Od 15 lat SYNERGIZER specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu nowoczesnych oprogramowań dla biznesu. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zespół doświadczonych programistów i informatyków pozwala nam na realizację złożonych zadań. Współpraca z SYNERGIZER daje pewność, że wspólny projekt informatyczny będzie wykorzystywał najnowocześniejsze i aktualne technologie, które optymalnie zaspokoją potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy autorami i dostawcami naszych rozwiązań, w związku z tym mamy pełną możliwość modyfikacji i rozwoju systemu. Każdy projekt - od analizy, poprzez produkcję lub modyfikację, a następnie wdrożenie i serwis powdrożeniowy realizujemy samodzielnie, co nie niesie za sobą ryzyka przerzucania odpowiedzialności.

SYNERGIZER dostarcza innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Tworzy zaawansowane systemy umożliwiające stały dostęp do zasobów firmy, ich szybką weryfikację i poprawę organizacji pracy. Dzięki wykorzystaniu udoskonalanej przez lata metodologii tworzenia oprogramowania, w pełni zaspokajają indywidualne potrzeby klienta. Wysoką jakość usług zapewnia profesjonalny zespół doświadczonych programistów, elastyczność i skuteczność w działaniu oraz bogata oferta mobilnych rozwiązań dla biznesu, które wzajemnie się uzupełniają.

Mobilne rozwiązania wpierające zarządzanie siłami sprzedażowymi, marketingiem i analityką zaczęliśmy wdrażać już w 2003 roku. Dziś dostarczamy nasze Systemy mobilne, System CRM, Rozwiązania E-commerce, Platformy B2B oraz e-sklepy - w modelu sprzedaży licencji, jak również w chmurze i SaaS.

Od 15 lat integrujemy nasze systemy z rozwiązaniami peryferyjnymi, dzięki czemu mamy szeroką i obiektywną wiedzę na temat możliwości systemów ERP i MRPII, ich elastyczności i jakości wsparcia producenta. W związku z tym doradzamy naszym Klientom w procesie aktualizacji i zmiany systemów magazynowo-sprzedażowo-finansowych lub sami służymy opieką powdrożeniową IT .

Dzięki temu nasi klienci mogą działać i analizować tak jak chcą i gdzie chcą. Producenci są zintegrowani z dystrybutorami, a Hurtownie z Producentami. 

WSPIERAMY PROCESY BIZNESOWE

SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW I USŁUG

  • SZEROKA OFERTA ROZWIĄZAŃ, KTÓRE WSPIERAJĄ DZIAŁANIE SYSTEMÓW ERP I WZAJEMNIE SIĘ DOPEŁNIAJĄ

  • GWARANCJA KOMPLEKSOWEJ USŁUGI OBEJMUJĄCEJ DOBÓR PROGRAMU, WDROŻENIE, DOSTAWĘ SPRZĘTU

  • TRADYCYJNY ZAKUP LICENCJI LUB WDROŻENIE W MODELU CLOUD COMPUTING (Przetwarzanie w chmurze) W TRYBIE 24/7/365 WRAZ Z MODELEM SERWISOWYM SaaS (Software as a Service)

  • gotowe produkty autorskie - ale w pełni indywidualizowane, a także projektowane od podstaw

  • profesjonalny i doświadczony zespół programistów

  • gwarancja fachowej i solidnej pomocy - zarówno na poziomie projektowania, jak i wdrożenia oraz serwisu

jak realizujemy projekty ?elastyczność przede wszystkim

Wdrażając nasze oprogramowania to Ty decydujesz gdzie znajdują się Twoje dane i kto nimi zarządza. Możemy uruchomić system na serwerze w Twojej firmie jak i w tzw. „chmurze”.

poznajemy Twoją firmę

Nie mamy produktów "pudełkowych". Każdy nasz system konfigurujemy pod Klienta, tak by był "skrojony na miarę"

dopasowujemy system

Modelujemy nasze programy pod specyfikę działania Twojej firmy, odzwierciedlając wskazane procesy biznesowe we wdrożeniu.

pilotaż i testy

Wdrożenie pilotażowe zapewnia nie tylko rzeczywistą pracę na Twoich danych, ale także integrację z Twoim systemem sprzedażowo-magazynowym ERP.

serwis i rozwój

Reagujemy natychmiast na zmiany technologiczne oraz zmiany w Twojej firmie i otoczeniu. Klienci otrzymują natychmiastową adaptację konfiguracji bez dodatkowych kosztów i opóźnień.

GARŚC INFORMACJI

Mamy za sobą wiele lat doświadczeń, dobrany zespół i trafione pomysły. Mamy bogatą historię i obiecującą przyszłość...

17 lat w mobilności

SFA i CRM

200+

UDANYCH PROJEKTÓW IT

15 lat w integracjach

POMIĘDZY SYSTEMAMI AUTORSKIMI a ERP

2000+

OPCJI KONFIGURACYJNYCH W SYSTEMIE MOBIUS

12 lat w e-commerce

WDROŻENIA eSklepów, PLATFORM B2B i B2C
SYNERGIZER - biuro inżynierów

SYNERGIZER należy do czołówki dostawców rozwiązań wspierających realizację strategii sprzedażowej w terenie. Nieustannie rozwijamy mobilne systemy SFA i CRM, a także platfomy E-commerce B2B/B2C. Technologia jest naszym naturalnym środowiskiem, w którym od 15 lat poruszamy się konsekwentnie.

TOP