FORGOT YOUR DETAILS?

Misja Firmy

Misją firmy SYNERGIZER to zostać liderem rynku w zakresie profesjonalnych produktów i usług dla rozwiązań mobilnych.

SYNERGIZER posiada znaczące portfolio rozwiązań i doświadczeń w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu biznesowo krytycznymi systemami informatycznymi.

Przewidzieliśmy wzrost rynku rozwiązań mobilnych i wdrożyliśmy w naszej firmie kilka linii produktowych i technologii mobilnych, tak aby tworzyć w oparciu o nie systemy dla poszczególnych wertykalnych segmentów rynku. Potwierdzeniem naszej interdyscyplinarnej wiedzy w tej dziedzinie jest innowacyjny, bo multiplatformowy produkt działający na wszystkich wiodących systemach operacyjnych (Apple iOS , Google Android, RIM BlackBerry, Microsoft Windows Mobile, Microsoft Windows Phone, Nokia Symbian, Samsung Bada, HP WebOs 7).

Wsparci przez naszych obecnych Klientów i Partnerów możemy oferować najwyższą jakość naszych produktów i usług.

W ramach swoich usług SYNERGIZER zapewnia infrastrukturę, która pozwala naszym Klientom udostępniać jej krytyczne systemy ERP, CRM oraz narzędzia analityczne swoim pracownikom o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Naszym celem jest pomagać firmom w zwiększeniu swojej efektywności poprzez umożliwienie swoim mobilnym pracownikom na korzystanie z systemów firmy, dzięki czemu mogą zawierać kolejne kontrakty, wspierać swoich klientów i podejmować decyzje na jakościowo dobrej informacji - tam gdzie aktualnie przebywają i w wygodnym dla nich czasie.

TOP