FORGOT YOUR DETAILS?

Aplikacje Mobilne

Aplikacje mobilne na telefony komórkowe i tablety odpowiadają już za ponad połowę transmisji danych w Internecie, a tendencje są dynamicznie rosnące. Na naszych smartfonach zagościły różnorodne aplikacje, dzięki którym sprawdzamy pogodę, zamawiamy pizzę, czytamy artykuły oraz komunikujemy się ze znajomymi.

Najwięcej aplikacji powstaje na urządzenia z systemem iOS – aplikacje na iPhone’a oraz iPad’a. Urządzenia te posiadają wielką społeczność użytkowników i entuzjastów. Charakteryzują się świetnym, ergonomicznym interfejsem użytkownika i intuicyjnym ekranem dotykowym. Pod względem ilości telefonów z systemem iOS konkuruje system Android. Można go znaleźć przede wszystkim w telefonach, ale również w tabletach i niektórych netbookach. Sukces rynkowy platforma Android zawdzięcza głownie temu, że jest on systemem Open Source i producenci urządzeń mobilnych otrzymują go bezpłatnie. Dlatego również jest on chętnie dystrybuowany wraz z tańszymi smartfonami przez operatorów telefonii komórkowych w korzystnych ofertach.

Android i iOS znajdują się w rękach prawie miliarda użytkowników na całym świecie, a tylko na te dwie platformy istnieje już kilkaset tysięcy różnego rodzaju aplikacji i gier mobilnych. Nie należy jednak bagatelizować udziału w runku smartfonów i tabletów z systemem BlackBerry, Bada, czy też Java. Programy na te OS’y realizują zwykle ograniczony zakres funkcjonalności, który głownie wynika z możliwości wyświetlacza i obsługi nawigacji jaką oferują nośniki tych systemów, czyli telefony komórkowe. To co mogłoby się wydawać wadą, u użytkowników tych urządzeń jest postrzegane jako przewaga: aplikacje możemy mieć ze sobą zawsze i wszędzie – najczęściej nosisz ją w kieszeni, dużą zaletą jest prawie natychmiastowa gotowość do pracy – parę kliknięć i szybki dostęp do danych firmowych, wiadomości z giełdy, informacji kulturalnych, planu miasta….

SYNERGIZER na zlecenie naszych Klientów projektuje aplikacje na wiodące platformy mobilne, w tym iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone, Bada i Java. Konstruujemy rozwiązania mobilne działające na różnych platformach sprzętowych i systemowych. Wykorzystywana przez nas unikalna technologia umożliwia projektowanie rozwiązań i aplikacji mobilnych bez konieczności tworzenia kilku odrębnych i dedykowanych wersji programu dla każdego z popularnych systemów.

Tworzymy dedykowane aplikacje wspierające kampanie promocyjne i aplikacje funkcjonalne znajdujące zastosowanie w Biznesie – mobile commerce. Zaprojektujemy Ci dedykowaną aplikację użytkową, brandową grę oraz oprogramowanie funkcjonalne czy też marketingowe na telefon komórkowy, smart fon i tablet..

Zapewniamy kompleksową realizację przedsięwzięcia – od opracowania z Klientem wstępnej koncepcji, poprzez zaprojektowanie interfejsów, opracowanie metod komunikacji z serwerem, prace programistyczne – do testów, wdrożenia i publikacji gotowej aplikacji w specjalistycznych serwisach, jak np. App Store, Android Market, czy Windows Marketplace.

Jakie zastosowania mają aplikacje mobilne ?

  • Usprawnianie procesów przedsiębiorstwa, w których istnieje potrzeba przebywania pracownika poza siedzibą firmy. Są to mobilne systemy sprzedaży (SFA), raportowanie wyników, usługi serwisowe i przydzielanie zadań (FFA), dostęp do CRM, zbieranie danych od klientów i partnerów.
  • Aplikacje mobilne są atrakcyjnym dodatkowym kanałem komunikacji z klientami. Możemy udostępniać multimedialne treści: wizualizacje,    prezentacje, promocje, cenniki, oferty, itp.
  • Udostępnienie portfolio usług które oferuje Twoja firma, także przez kanał mobilny. Przykładowo: mobilny dostęp do treści, które publikowane są w tradycyjnej stronie, czy portalu www, mobilny dostęp do funkcjonalności firmowego serwisu internetowego – pobieranie ofert, komunikacja pomiędzy użytkownikami, itp.

Każdy biznes bazuje na klientach. Pomyśl jak możesz ułatwić im dostęp do swoich produktów i usług oraz jak skusić na swoją ofertę kolejnych odbiorców. Pozwól im zamówić towar, zarezerwować usługę, czy też umożliwić pobranie promocyjnej aplikacji. Potraktuj aplikacje mobilne jako źródło nowych możliwości i nowy kanał komunikacji z pracownikami i klientami, a następnie skontaktuj się z nami ! Twoja wiedza o prowadzonym biznesie oraz nasza o programowaniu mobilnym stworzy efekt synergii i dlatego nazywamy się SYNERGIZER !

Jakie przykładowe korzyści przyniesie Ci mobilna aplikacja ?

  • pozyskasz nowych klientów na Twoje produkty i usługi,
  • zbudujesz prestiż i wypromujesz markę swojej firmy bądź produktu,
  • zyskasz nowe medium dotarcia do odbiorców,
  • wdrożysz efektywną i jednocześnie efektowną komunikację z pracownikami, partnerami i klientami,
  • możliwość zarobku na aplikacjach poprzez sprzedaż w dedykowanych „kioskach” (App Store, Android Market),
  • nowy dochód ze sprzedaży usług lub produktów.

Już teraz warto zainwestować w aplikację mobilną i czerpać z niej korzyści. Skontaktuj się z nami – wspólnie zrealizujemy Twoje cele biznesowe dzięki aplikacjom na smartfony i tablety.

TOP