FORGOT YOUR DETAILS?

Zadowolenie Klientów oraz Ich Sukces Branżowy Stanowią Nasze REFERENCJEJeśli szukasz referencji w swojej lub pokrewnej branży skontaktuj się z nami

PRZYKŁADOWE REFERENCJE

Nasze produkty wdrażamy w firmach potrzebujących mobilności i nowych technologii, które podnoszą efektywność. Zadowolenie naszych Klientów oraz ich sukces branżowy stanowią nasze referencje. Jeśli szukasz referencji w swojej lub pokrewnej branży skontaktuj się z nami.

 

“…. największa, licząca 8 oddziałów , grupa kapitałowa wśród dystrybutorów soków, wód i napoi w Polsce…..”

“Mając praktyczne doświadczenie w zakresie systemów mobilnych, od nowego rozwiązania wymagaliśmy zdefiniowanych już cech operacyjnych:

  • Wydajność, szybkość i sprawna obsługa dużej bazy danych i transakcji,
  • Szeroka Integracja z wykorzystywanym w Grupie systemem ERP, jego definicjami i parametrami sprzedażowymi, a także synchronizacja i korelacja działań w różnych centrach dystrybucyjnych,
  • Elastyczność i motoryka pracy aplikacji, umożliwiająca administratorowi biznesowemu definiować procesy, widoki i elementy systemu pracy przedstawicieli,
  • Dostarczone w ramach systemu narzędzia definicji sprzedażowych (złożone promocje, pakiety, zestawy i inne akcje handlowe),
  • Podsystem wielowymiarowej analityki, pozwalający na analizę wszelkich zdarzeń odnotowanych przez Przedstawicieli na smartfonie…….”

 

 

“…Spółka dystrybuuje swoje produkty w zbliżonej proporcji w nowoczesnych sieciach handlowych oraz w hurtowniach i sieciach typu „cash & carry”. Wszystkie produkty cieszą się uznaniem konsumentów, w szczególności na skutek bardzo wysokiej jakości smakowej i zdrowotnej….”

“….Obejmując cały kraj zasięgiem swojej dystrybucji, spółka wspiera sprzedaż swoich produktów rozbudowanym działem handlowym, składającym się z sieci przedstawicieli handlowych w pięciu niezależnie zarządzanych regionach…. Uzupełnieniem klasycznego rozwiązania SFA, wdrożonym w naszym przedsiębiorstwie, był projekt zadań okołosprzedażowych i hurtowi danych. Dzięki powiązaniu w systemie mobilnym funkcji sprzedażowych i marketingowych, każda wizyta u klienta rozszerza wiedzę naszej firmy na temat aktualnej sytuacji rynkowej, a wczesne wykrycie zmian daje możliwość dostosowania się do nich….”

 

“…. Specjalizujemy się w dystrybucji narzędzi czołowych polskich i zagranicznych producentów….”

“…Po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb naszej firmy, a co istotniejsze – przetestowaniu w warunkach produkcyjnych konkurencyjnych rozwiązań klasy SFA, jako dostawcę systemu automatyzującego pracę służb handlowych wybraliśmy firmę SYNERGIZER…”


 

“…zajmujemy się dystrybucją chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów biurowych w zakresie sprzedaży hurtowej i detalicznej…”

“…..Po zweryfikowaniu potrzeb przedsiębiorstwa oraz ofert i kompetencji funkcjonujących na rynku firm IT, jako wiodącego dostawcę produktów i usług informatycznych wybraliśmy firmę SYNERGIZER z siedzibą w Białymstoku….

 

“…Zajmujemy się dystrybucją opakowań, artykułów biurowych, chemii gospodarczej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w sprzedaży szerokiej gamy asortymentu znaleźliśmy się w czołówce hurtowni znajdując duże uznanie na rynku….”

“…możemy zarekomendować firmę SYNERGIZER jako profesjonalnego, wiarygodnego partnera …… a samo rozwiązanie – AURORA MOBILE jako bardzo funkcjonalne, bardzo szybkie narzędzie, bez którego obecnie nie wyobrażalibyśmy pracy działu handlowego”

 

„Firma dostarcza profesjonalne rozwiązania w budownictwie dla inwestorów indywidualnych, developerów, wykonawców oraz dla hurtowni, a także detalu. W ofercie znajduje się wszystko to, co jest potrzebne do wybudowania, wyremontowania i wyposażenia domu, mieszkania, biura itp…”

„…Dzięki integracji Systemu Mobilnego z oprogramowaniem magazynowo-sprzedażowym umożliwiliśmy naszym przedstawicielom zawsze aktualny dostęp do pełnego asortymentu towarów z 3 magazynów, danych kontrahentów i cen. ….System AuroraMobile wspomógł nas również w zakresie kontrolowania zatowarowania, dzięki czemu nastąpiło przyspieszenie kompletowania zamówienia z równoczesną dbałością o politykę sprzedaży (zatowarowaniu odpowiednim asortymentem)….”

TOP